Cumhurbaşkanı Adayları Kimlerdir? Aday Tanıtımları
Türkiye Seçimleri, Seçim Anketleri, Genel seçim hakkında siyaset anketleri, anket sonuçları, yorumlar, tartışmalar, Cumhurbaşkanlığı Anketi, genel seçim anketi, başbakanlık anketi, Seçmen Sorgulama, Siyasi Partiler, Siyaset Haberleri, Politika Haberleri, En Son Politika Gelişmeleri, Referandum Anketi
Ana Sayfa Haberler Yerel Seçim Sonuçları 2014 Cumhurbaşkanlık Seçimi Yerel Seçim 2014
Custom Search

İçerik
Paylaş
Bookmark and Share
Gerekli Linkler
Site İstatistikleri

Yandex.Metrica
Link
Sitemize link vermek için üsteki html kodunu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz.

spacer
Genç Parti Milletvekili Adayları Listesi

İbrahim Tatlıses, 22 Temmuz’da yapılacak genel seçimlere Genç Parti listesinden girdi Tatlıses daha önce avukatı aracılığı ile bağımsız aday olmak için Şanlıurfa İl Seçim Kurulu’na başvuruda bulunmuştu.

Şanlıurfalı olan ve daha önce de seçimlere bağımsız aday olarak katılacağını açıklayan İbrahim Tatlıses, avukatı aracılığı ile geçen hafta adaylık başvurusu yaptı.

Ancak Tatlıses bugün Genç Parti Lideri Cem Uzan ile bir araya geldikten sonra karar değiştirdi. Tatlıses İstanbul 3'üncü Bölge birinci sıra adayı olarak seçimlere katılacak.

     İllere göre Genç Parti adayları şöyle:
    
     Adana:
    
     1-REHA FERHUN GÜLÜ
     2-MAHMUT GÜLLÜLER
     3-MEHMET ADIYAMAN
     4-BEKİR ÇOLAK
     5-METİN YILDIRIM
     6-BEKİR MANTAŞOĞLU
     7-TÜLİN ÖZKAN
     8-İKRİME KARA
     9-MELTEM AYTEN KARATAŞ
     10-YUSUF ARSLAN
     11-İSMAİL VURAL
     12-HASAN KART
     13-SERPİL ŞEBNEM YALÇINTÜRK
     14-ZEKERİYE BİLDİK
    
     Adıyaman:
    
     1-MAHMUT ORHAN YAŞAR
     2-HÜSEYİN KORKMAZ
     3-AHMET GÜNDÜZ
     4-GÜLSEREN CANPOLAT
     5-GÜLNAZ ÜNAL
    
     Afyonkarahisar:
    
     1-MUSTAFA ASIM BOZCA
     2-MUSTAFA KARANFİL
     3-YILMAZ ÇETİNEL
     4-AYSEL YALÇINKAYA
     5-HÜSEYİN HAKAN AKMAN
     6-NAZİRE KESER
     7-İRFAN DOĞAN
    
     Ağrı:
    
     1-YUSUF TİMUÇİN
     2-KENAN GÜRBÜZ
     3-METİN GÜLCAN
     4-ÖMER TAŞKEMER
     5-MUSTAFA GİDEN
    
     Amasya:
    
     1-MUSA SERDAR ÇAKMAN
     2-ÜMİT ÖZASLAN
     3-MEHMET MURAT ŞARİÇ
    
     Ankara 1. Bölge:
    
     1-İSMET KALAFATOĞLU
     2-ORHAN TOKSOY
     3-GÜL DEMİRBAŞ ELÇİ
     4-HASAN KOÇOĞLU
     5-SELİM ÖCAL
     6-TÜMER TOPAL
     7-ŞEMSETTİN CENK AKTAN
     8-ALİ ASKER ÖZTÜRK
     9-ŞEFİKA MÜGE KILINÇKALE
     10-CELİLE ERTUNÇ
     11-ERDAL ÖZER
     12-CENGİZ ESEN
     13-SERPİL ŞAHİNER
     14-ÖZTUNA NORMAN
     15-TAHİR ARGÜN
    
     Ankara 2. Bölge:
    
     1-MEHMET ALİ AKGÜL
     2-MEHMET EMİN AYANOĞLU
     3-ŞÜKRÜ KARADAĞ
     4-MUZAFFER ARIKAN
     5-HASAN SIDDIK KÜLEKÇİ
     6-MURAT ERBAY
     7-MAHMUT ŞAHİN
     8-ŞULE ÜNAL
     9-NAZİFE AKIN
     10-AHMET POLAT
     11-MEMDUH GÜLDOĞAN
     12-AYŞEGÜL AVANOS
     13-ADNAN YEĞİT
     14-ALİ KILIÇ
    
     Antalya:
    
     1-AYLA ÇEKİÇ
     2-NURETTİN SİVLİM
     3-ADİL AŞIRIM
     4-AYHAN ÇEVİK
     5-ADNAN MELİH YALÇIN
     6-MUAMMER YÜKSEL
     7-HÜSEYİN DUYGULU
     8-MEHMET ERSU YAPICI
     9-İSMAİL DEMİRCİ
     10-MESUT OKTAY
     11-AHMET KUMARI
     12-PEMBEGÜL KOCABAŞ
     13-YAVUZ ESEL
    
     Artvin:
    
     1-MUSTAFA POLAT
     2-NAZIM ORHAN
    
     Aydın:
    
     1-MEHMET YILMAZ ŞAHİN
     2-SEYFİ ÇALIŞKAN
     3-TURGAY AVCI
     4-HALDUN IŞIKLI
     5-MEHMET SALCI
     6-ERKAN BİDAN
     7-SARİYE YÜCEL
     8-AHMET SAVRAN
    
     Balıkesir:
    
     1-MELEK DINGAZ
     2-FARUK ULUSOY
     3-ALAETTİN KARADUMAN
     4-YEKTA YÜCEL
     5-SİBEL AYAN
     6-BÜLENT ÇELİK
     7-SELAETTİN DÖNMEZ
     8-AJDA NAYMAN
    
     Bilecik:
    
     1-HALİL CEYLAN
     2-SERKAN SARI
    
     Bingöl:
    
     1-MEHMET BAKİ
     2-MUŞTAK EROĞLU
     3-MEHMET SIDDIK AKSOY
    
     Bitlis:
    
     1-SERVET GEBOLOĞLU
     2-ZÜBEYİR YAŞAR
     3-İSMET ÖZÇALIMLI
     4-GÜLAY MARAŞ
    
     Bolu:
    
     1-NALAN SEVGİ İNCEOĞLU
     2-REŞAT BULUT
     3-ŞAYESTE AYDEMİR
    
     Burdur:
     1-MEHMET ARSLAN
     2-SELMA UYSAL
     3-ABDURRAHMAN ULADI
    
     Bursa:
    
     1-MİYASER NURSUM ÖZŞAHİN
     2-İLYAS KAYA
     3-ALİ OSMAN YAVUZ
     4-BÜLENT GÖKGÖZ
     5-AHMET PAMPU
     6-MEHMET YILMAZ ÇAM
     7-FEVZİ BORA
     8-MEHMET SAFA KIRICI
     9-TÜLİN DEMİR BİRER
     10-ALİ GENÇ
     11-MAHMUT BOZKURT
     12-HARUN ÖZDEMİR
     13-ALİ ÖZGÜR
     14-NAİL ZEYBEK
     15-NİHAT KARADENİZ
     16-MÜRÜVVET ERKUL
    
     Çanakkale:
    
     1-HARUN ÖZCAN
     2-SEBAHATTİN TAZICI
     3-FERHUNDE RUHAN BAŞARIR
     4-HÜSNÜ KINASAKAL
    
     Çankırı:
    
     1-ADEMHAN MENGEL
     2-SERDAR YUMAK
     3-NURTEN AŞULUK
    
     Çorum:
    
     1-SUNA BERCİS AÇIKALIN
     2-ADİL MUMCU
     3-ŞÜKRÜYE KALKAN
     4-MESUT ÖZCAN
     5-NERMİN HENDEK
    
     Denizli:
    
     1-RIZA CAN ÖZHAN
     2-MEHMET CANSEVER
     3-SELAHATTİN SERHAT DURUHAN
     4-MEHMET ATILGAN
     5-GÜLBEN ASKEROĞLU
     6-METE TÜRKÖZ
     7-İSMAİL HAKKI İÇYÜZ
    
     Diyarbakır:
    
     1-AYDIN İLDIZ
     2-FARUK ZERAKİOĞLU
     3-EBUBEKİR KARATAŞ
     4-MEHMET HASİP BAYRAM
     5-FADIL ÇELİK
     6-SEZAYİ BEYAZIT
     7-VEYSİ YAZGAN
     8-MEHMET ULUK
     9-NAFİYE ARSLAN
     10-RECEP YAŞATAN
    
     Edirne:
    
     1-ŞAYLAN ÇIĞGIN
     2-BÜLENT ADNAN KARAKAYA
     3-İSMAİL GÜREL
     4-SEVİM EROL
    
     Elazığ:
    
     1-YAŞAR AKGÜN
     2-NİLGÜN İLBAY
     3-FEYZİ YILMAZ
     4-RECAİ KAVAK
     5-ALİ ASKER SAĞCAN
    
     Erzincan:
    
     1-İBİŞ ÜNSAL DEMİRCİ
     2-MEHMET ERASLAN
     3-SERKAN KAYA
    
     Erzurum:
    
     1-MAKSUT ERGANİ
     2-NAİM HALUK NAKİPOĞLU
     3-TAHSİN CENGİZ USAKALP
     4-NECATİ MIZRAK
     5-NİMET GÜNEŞ
     6-MUSTAFA DİKİCİ
     7-KONCAGÜL ÖZDEMİR
    
     Eskişehir:
    
     1-İBRAHİM YAŞAR DEDELEK
     2-BİRGİ ÖZDENKÇİ
     3-BÜLENT TÜRE
     4-ASUMAN YURDAGÜL
     5-SÜLEYMAN GÜNDÜZ
     6-TÜRKAN YÜCE
    
     Gaziantep:
    
     1-MEHMET CAFER SAYILIR
     2-MUSTAFA İNCEARIK
     3-İSMAİL GÜRSOY
     4-ÖKKEŞ TABUR
     5-ALİ ERDEM
     6-MÜZEYYEN İÇDOĞAN
     7-MEHMET USTABAŞ
     8-METE BÜYÜKMURAT
     9-MUSTAFA YILMAZ
     10-OĞUZ ÖZDARAKÇI
    
     Giresun:
    
     1-MEHMET ALİ GÜNEY
     2-BİROL OK
     3-AYŞE HAKYEMEZ
     4-HÜSEYİN AKTAŞ
     5-MUSTAFA YILMAZ
    
     Gümüşhane:
    
     1-NECDET İLHAN
     2-İLHAMİ KARAGÜL
    
     Hakkari:
    
     1-ALİ AZİZOĞLU
     2-KEMAL KURT
     3-ŞEHMUS MAVİGÖZ
    
     Hatay:
    
     1-MUAMMER BOSTAN
     2-EMRULLAH CİLLİ
     3-İBRAHİM DURGUN
     4-AHMET KURTKULAK
     5-BEREKET BASA
     6-HİKMET GÜZELMANSUR
     7-NEJLA HEYBELİ
     8-MEHMET ŞAHİN AKBAY
     9-RACİNE DİKEN
     10-EŞREF ZEVZİR
    
     Isparta:
    
     1-GÜLTEKİN GÜVEN ERKAN
     2-OSMAN ÇİÇEKDAĞI
     3-HAYRİYE DOĞAN
     4-MAKBULE DİLEK DEMİRKAN
     5-HASAN DOĞAN
    
     Mersin:
    
     1-HASAN TUNÇER
     2-GÖKHAN SUNGUR
     3-KAMİLE GÜL GÜNEŞ
     4-CAN ARSLANDAŞ
     5-SEMRA YILMAZ
     6-NİHAL ÇAKMAK
     7-HALUK ATALAY
     8-MUSTAFA GELİVA
     9-AYDIN KESKİN
     10-SONGÜL DÜLGER
     11-ABİDİN TURAÇ
     12-MEHMET KAYGISIZ
    
     İstanbul 1. Bölge:
    
     1-EMİN ŞİRİN
     2-VASIF SONER ÇOKBİLGİN
     3-OKAY ÖZTÜRK
     4-İSMET MEHMET SİLİVRİ
     5-BEDRİYE YUDUM ŞAŞMAZ
     6-MUSTAFA YALÇINKAYA
     7-İRFAN YAVUZ
     8-GÜLÇİN TALAY
     9-HURŞİT AYDIN
     10-MURAT İDUĞ
     11-KEZİBAN ÜREYİL
     12-SÜHENDAN VURAL
     13-ÇETİN ÇETİNKAYA
     14-ALPASLAN TÜYLÜOĞLU
     15-VİLDAN ŞAHİN
     16-YASEMİN BAL
     17-HACER NİL GÜNGÖR
     18-ZERRİN AYŞE KALYONCU
     19-FATİH İPEK
     20-FAHRETTİN SAYAR
     21-İSMAİL GÜCER
     22-ERSİN ESER
     23-CEMİL SÖYLEMEZ
     24-CELAL BUDAKOĞLU
    
     İstanbul 2. Bölge:
    
     1-SAİT SELAHATTİN SAKARYA
     2-ALİ CENAP ERMUTLU
     3-ZAFER PERKSU
     4-AYŞE ŞULE BEYZA TANER
     5-AKİF ÖZTABAK
     6-ERKAN SANCAKLI
     7-İDİL ÖZER
     8-SÜREYYA CİNİK
     9-NURHAN AKTAŞ
     10-GÜLŞEN GÜRER
     11-JALE ÖZÜBERK
     12-MİNE BORA
     13-ALİ GENÇ
     14-ÖZCAN ÇOBAN
     15-HÜSEYİN YAMAN
     16-ALİ GÜLKANAT
     17-FEYZİ ÖMÜR
     18-GÖKMEN KARAKAN
     19-NURETTİN ERGÜN
     20-ALİ ÇAMLI
     21-NİLGÜN KIRAY
    
     İstanbul 3. Bölge:
    
     1-İBRAHİM TATLISES
     2-UĞUR İBRAHİM HAKKIOĞLU
     3-TUNÇ BURUŞUKOĞLU
     4-DURAN DÜNDAROĞLU
     5-İHSAN HASAN PİLAV
     6-ŞERAFETTİN ŞOLT
     7-İLKNUR SÖZBİR
     8-MURAT AYDOĞAN
     9-DURSUN LİMANOĞLU
     10-KADİR PEKER
     11-GÜLŞEN DEMİRKOL
     12-SADIK POLAT
     13-CEVDET ATEŞ
     14-CEMAL KARATAY
     15-ENGİN YEREBAKAN
     16-UĞUR ALKAN
     17-AYSEL YÜKSEL
     18-YILMAZ KAPLAN
     19-NACİYE ZEYNEP LAKERTA
     20-SAHİR BAFRA
     21-MÜNEVVER FİLİZ AKBULUT
     22-MERYEM ESEN
     23-MAHLİ SAĞYALAVAÇ
     24-GÜVEN DOĞRUEL
     25-ESRA GONA
    
     İzmir 1. Bölge:
    
     1-CEM CENGİZ UZAN
     2-HÜSEYİN ONUR AKYÜZ
     3-NEDİM TÜRKMEN
     4-ALİ YÜKSEL ONURAL
     5-METİN ALTMIŞKARA
     6-MUSTAFA KARA
     7-İSMAİL HAKKI BEKİROĞLU
     8-SEMA NİŞLİ
     9-MEHMET TÜKEL
     10-ALİ SEDAT CANDAŞ
     11-NECATİ ERDOĞAN
     12-BÜLENT KÖROĞLU
    
     İzmir 2. Bölge:
    
     1-MÜŞTAK AYVAZ
     2-ARZU KARAKADILAR
     3-CENGİZ ÜRETMEN
     4-CEM HATUNOĞLU
     5-SERHAN ŞEN
     6-FAİK HAKAN ARKANT
     7-ABDULLAH ÖZ
     8-KADRİYE GEZER
     9-HAYRETTİN SUNAY
     10-ENDER DADAŞ
     11-HALİL TEZOL
     12-ZAFER AKALIN
    
     Kars:
    
     1-MEHMET SABRİ GÜNER
     2-SUAT KOSTAKOĞLU
     3-YILMAZ ÇAKAY
    
     Kastamonu:
    
     1-TACETTİN TAN
     2-FATMA ÇİYDEM ESEN
     3-HÜLYA ERSOY
     4-MUSTAFA FİDE
    
     Kayseri:
    
     1-MESUT UÇAN
     2-BEKİR KÖK
     3-ERCAN DEMİR
     4-GÜLÜMSER ANGAY
     5-ERGİN SAVRUM
     6-ŞÜKRİYE ULUHAN
     7-ERDAL YILMAZ
     8-EYÜP KUTAY
    
     Kırklareli:
    
     1-ALİ ÇUBUK
     2-KUBİLAY ÖZER
     3-SERKAN TAŞ
    
     Kırşehir:
    
     1-MURAT ATABEY
     2-AYNUR YILMAZ
     3-ERDAL URCAN
    
     Kocaeli:
    
     1-SELAHATTİN BAL
     2-AYHAN ALİŞAN
     3-AYŞE YALÇINKAYA
     4-AYŞE SİBEL YELMAN
     5-TİMUR CAPGULAŞ
     6-MUHARREM ÇAKMAK
     7-MEHMET ESMER
     8-TAHSİN ÖZER
     9-ASİLE İREM
    
     Konya:
    
     1-ERDAL POYRAZ
     2-MEHMET BEYDİLLİ
     3-KERİM AKGÜL
     4-AYSEL TUNCER
     5-ŞÜKRÜ ARICAN
     6-MEHMET TUGAY
     7-AYŞEANA KORAÇ
     8-AYLİN ÖZKAYNAK
     9-NÜLÜFER ER
     10-KEMAL KİRİŞ
     11-ADEM AĞMIŞ
     12-METİN GÜL
     13-MİNE GÜLER
     14-TAYYİP AFACAN
     15-HATİCE YÜKSEL
     16-SALİH OĞUZ
    
     Kütahya:
    
     1-SEYFETTİN AYÇİÇEK
     2-EKREM KÖSE
     3-ALİ EKREM ERDEMİR
     4-HÜLYA ALBAYRAK
     5-AYFER MISIRDALI
     6-NAZMİ ÇORUH
    
     Malatya:
    
     1-HASAN HÜSEYİN DOĞANŞAHİN
     2-FAZLI ÇOBAN
     3-ALİ ALPASLAN
     4-SAVAŞ BAĞDATLI
     5-ÖMER NACAR
     6-SUAT GARİPAĞAOĞLU
     7-GÜNDOĞDU ATASOY
    
     Manisa:
    
     1-KAYHAN ANARAL
     2-ADNAN TÜTÜNCÜ
     3-ÖMER YAŞAR
     4-İSMET ERKUL
     5-MEHMET KIZILTEPE
     6-EMRAH CEYRAN
     7-YAŞARİYE HASACAR
     8-AYŞE BAKKAL
     9-ANSAR GÜNAYDIN
     10-ALP CUMALİ
    
     Kahramanmaraş:
    
     1-MAHİR GÜRLER
     2-SEVİL KAÇMAZ
     3-MURAT ALGERİ
     4-ÖMÜR LÜTFİ SUNGUR
     5-ORHAN KURU
     6-TÜRKAN ÇEKDİ
     7-LEYLA AKTEMUR
     8-AYŞE ESKİCİ
    
     Mardin:
    
     1-MEHMET ŞERİF TEMELLİ
     2-FERHAN AYAZ
     3-YASİN VURAL
     4-HANNA YILMAZ
     5-MAHMUT ORAK
     6-YASEMİN KAZMACI
    
     Muğla:
    
     1-ÇAĞDAŞ ERGİN
     2-MEHMET ALİ KARAÖZ
     3-CENGİZ ÖZSOY
     4-ÖMER DENİZ ÖZSOY
     5-NALAN KAHRAMAN
     6-AYSUN ZAMAN
    
     Muş:
    
     1-KIYAS GÜRESMER
     2-MAHMUT TEKİN
     3-HAKİM YILDIZ
     4-ALİCAN AKTAŞ
    
     Nevşehir:
    
     1-SEDAT HAYRAN
     2-NURHAN ALTUĞ
     3-ALATTİN SARIDAŞ
    
     Niğde:
    
     1-RIFAT YÜZBAŞIOĞLU
     2-NİLGÜN YILDIZ
     3-AYFER SARIKAYA
    
     Ordu:
    
     1-GÜNER SAĞRA
     2-OKAN ÖZOĞLU
     3-AHMET DUMAN
     4-AKİF GENÇ
     5-MUSTAFA UÇAR
     6-OYA ÇAKIR
     7-MEHMET DEMİRER
    
     Rize:
    
     1-İSMET TÜYLÜ
     2-HAKAN YAZICI
     3-HALİM GETİR
    
     Sakarya:
    
     1-CEVAT PİLAV
     2-CEVAT KESER
     3-YUSUF ÖZ
     4-HASAN MÜFTÜOĞLU
     5-AYŞE KILIÇ
     6-HARUN HACİM
    
     Samsun:
    
     1-ALİ DİNÇ
     2-TAMER YOLCU
     3-MUSTAFA AYDIN
     4-NEJDET KARALI
     5-ARZU ÖZAKAR
     6-OKAY ALTIN
     7-MEHMET KILINÇ
     8-MERAL YILDIZ
     9-NİLGÜN ÖZBAYRAK
    
     Siirt:
    
     1-MARUF KARATAŞ
     2-HALİS GÜNGÖR
     3-KEMAL YAŞAR
    
     Sinop:
    
     1-RECEP ÖZCAN
     2-RECEP ALİ HACISÜLEYMANOĞLU
     3-ERHAN IŞIKTAŞ
    
     Sivas:
    
     1-HAKAN ALPER GÜLEĞLEN
     2-ADNAN ERCAN
     3-İCLAL KEÇECİ
     4-HASAN HALUK AYGEL
     5-MEHMET TUFAN DELİKTAŞ
     6-NADİR YILMAZ
    
     Tekirdağ:
    
     1-ALİ ATAY
     2-GÖKHAN AKBORU
     3-BÜLENT OKTAYGİL
     4-GÜLHAN BULUT
     5-ZAFER YÜNCÜLER
    
     Tokat:
    
     1-AYHAN ÜNGÖR
     2-AHMET DEMİR
     3-HÜSEYİN UYAR
     4-ŞERAFETTİN YÜCEL
     5-FEHMİ SUSAL
     6-ABDULLAH GÜL
     7-SEÇKİN ERVAN
    
     Trabzon:
    
     1-AYHAN ÇAĞILCI
     2-ALİ NAİL BAHADIR
     3-ZÜHTÜ BAŞAR ASMAZ
     4-ALİ CELAL KAZANCIOĞLU
     5-FATMA ŞOLT
     6-HÜLYA AKKAYA
     7-AHMET BOSTAN
     8-NAZİFE ŞENTÜRK
    
     Tunceli:
    
     1-TÜLÜN GÜRHAN
     2-RAHİME YÜCEER
    
     Şanlıurfa:
    
     1-İBRAHİM HALİL OKUYAN
     2-ABDURRAHMAN TÜYSÜZ
     3-SEVİM DEMİR
     4-AHMET ŞEŞEN
     5-İSMAİL TAŞ
     6-MEHMET VAYSİ ÖZGÜÇ
     7-SELDA KÜRKÇÜOĞLU
     8-ALİ ÖZDEMİR
     9-EBRU KORKMAZ
     10-CELAL DOĞAN
     11-ŞIH MÜSLÜM DERİCİ
    
     Uşak:
    
     1-MEHMET UZUN
     2-AŞKIN ÇETİN
     3-SEZAİ ÇETİN
    
     Van:
    
     1-NADİR KARTAL
     2-NEZİH ERİNÇ
     3-ÖZGÜR ÖZÇELİK
     4-SELAHATTİN COŞKUN
     5-HARUN BAYRAK
     6-ERHAN AYBAR
     7-ENVER SARIOĞLU
    
     Yozgat:
    
     1-CELAL NURİ DEMİRTÜRK
     2-ERTUĞRUL COŞAR
     3-MUAMMER ÇOBAN
     4-REFİKA ÜNGÖR
     5-HÜSAMETTİN YILDIRIM
     6-ÖMER ÖZÜDURU
    
     Zonguldak:
    
     1-MEHMET DEMİREL
     2-AYLİN İNCEKARA
     3-ÇINAR YÜNTEN
     4-YAŞAR AKKIŞLA
     5-MUSTAFA KOŞMA
    
     Aksaray:
    
     1-VİLDAN KARAMAN HARAZ
     2-SEMİH ERSOY
     3-KALİP ALICI
     4-HAZİM TURAN
    
     Bayburt:
    
     1-NECLA AKKUŞ
     2-LALE ARAZ
    
     Karaman:
    
     1-RAMAZAN ÖZCAN
     2-KEMALETTİN PINAR
     3-ÜMMÜHAN ERTAN
    
     Kırıkkale:
    
     1-DURAN ŞAKOĞLU
     2-OSMAN DEMİREL
     3-MURAT AGÇABAĞ
     4-HAYATİ ŞAKALAKOĞLU
    
     Batman:
    
     1-CEMİL ÇİFTÇİ
     2-ŞEMSETTİN BASANK
     3-SERKAN TUFAN
     4-HASAN DUĞU
    
     Şırnak:
    
     1-ORHAN UYSAL
     2-NAMAN SENGON
     3-HİKMET AYTU
    
     Bartın:
    
     1-MEHMET CELAL GÜRKAN
     2-HACI GÖLBUCAKLI
    
     Ardahan:
    
     1-COŞKUN ARAS
     2-FİKRET KÜPELİ
    
     Iğdır:
    
     1-ERDOĞAN KESKİN
     2-MEHMET ARSLAN
    
     Yalova:
    
     1-AHMET FATİH ERDİLLİ
     2-HASAN FARUK ERTÜRK
    
     Karabük:
    
     1-VURAL ÇEBİ
     2-HANİFE ÇALIK
     3-ZEHRA BOSTANCI
    
     Kilis:
    
     1-REŞİT TAYFUN ALAN
     2-KADİR PEHLİVAN
    
     Osmaniye:
    
     1-SUAT KILIÇ
     2-SÜLEYMAN MÜFTÜOĞLU
     3-AYKUT YILMAZ SUĞURTİN
     4-HASAN AYAS
    
     Düzce:
    
     1-EROL AKSU
     2-DİLAVER KAMBUR
     3-UFUK YILMAZ
 



Ana Sayfa | Haberler | Anketler

Copyright (c) 2006 TurkiyeSecimleri.com
Tüm Hakları Saklıdır.